Jdi na obsah Jdi na menu
 

HLEDÁME SPONZORY - máte pro nás tip ?

21. 11. 2011

Jak víte náš klub žije s příspěvků členů, dotací města ( letos 5.000,- Kč na nákup brankářské sady ). Cílem vedení klubu je zajistit podmínky pro trénink a základní vybavení. To vše dnes máme...

Koho oslovit ?

Hledáme sponzory - ideálně média, tiskárna, reklamní agentura, autosalón, výrobce spotřebního zboží, výrobce potravinových doplńků ...

Pokud někdo znáte, víte o někom ( osoba, firma ) kdo má zájem podporovat dětský sport - dejte nám kontakt nebo promluvte s trenéry.

Kam půjdou získané peníze ?

Získané prostředky budou použity pouze pro náš klub ( samozřejmě pokud bude chtít sponzor sponzorovat celé FBS Olomouc a stane se generálním sponzorem nelze zabránit aby nepodporoval i ostatní týmy ). Prioritně budou získané prostředky použity pro naše děti !

Co uděláme se získanými penězi ?

Plán akcí jste viděli ( rubrika Naše akce ) dále můžeme zlepšit naše materiální vybavení , dresy, uspořádat speciální seminář, zájezd na vyjímečný turnaj nebo třeba letní tábor ve Švédsku ( jako tým přípravky TATRANU Střešovice ). Vše záleží jen na nás !


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SportGroupCZ - spolupráce

(Tomáš Studený, 27. 5. 2013 12:31)

Dobrý den,

všimnul jsem si Vašeho inzerátu na sponzora.Pracuji ve společnosti SportGroupCZ, kde se staráme o zdraví sportovců - úrazové pojištění,komplexní servis atd.Moměntálně jsme rozjeli novou podporu sportovců - teamu,klubů, která by Vás určitě mohla zajímat.Jedná se o finanční dotaci.Aby jste dotaci na Váš team/klub mohli získat, je třeba min.8 lidí, které bude mít úrazové pojištění od společnosti SportGrpupCZ.Výše dotace se domlouvá a podmínky individuálně.


Pokud by jste měli zájem o více informaci, tak mě kontaktujte na tento email - tomasstudeny@centrum.czS pozdravem

Tomáš Studenýwww.ride2fox.cz - e-shop se vším od FOX

www.sgstudeny.cz - jedinečné úrazové pojištění v ČR!